Szlachetna Paczka 2015

Młodzież pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Szlachetnej Paczki w naszej Parafii.
Zaangażowanie parafian oraz finansowa pomoc darczyńców sprawiły, iż udało się zgromadzić produkty niezbędne do zaspokojenia podstawowych potrzeb wybranej rodziny. W tym roku rodzina otrzymała upominek w postaci 23 kartonów.
Kilka dni po rozpakowaniu paczki przekazała nam wiadomość: "Jesteście dla nas prawdziwym cudem przed Świętami Bożego Narodzenia. Kiedyś słyszeliśmy o Szlachetnej Paczce, ale nigdy w życiu nie spodziewaliśmy się, że ktoś może dla nas zrobić tyle prezentów."
Możliwość dostarczenia paczek bezpośrednio do potrzebujących sprawiła, że można było zaobserwować ich radość i łzy wzruszenia. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, w przyszłym roku również przyłączymy się do akcji Szlachetna Paczka.
 
© 2008 - 2015 Parafia Niepokalanego Serca NMP w Domecku
powered by CodeStudio